25 zalen 750 personenSpeulderbosweg 54, Garderen
Vergaderen is leuk! Daar geloven wij bij Hotel ’t Speulderbos heilig in. Op deze vergaderlocatie, gelegen in één van de oudste bossen van ons land, voegen we creativiteit en plezier toe aan iedere bijeenkomst. Het effect? Bijeenkomsten vol ideeën, fun en samenwerking.
Welkom bij het meest creatieve hotel op de Veluwe! Hotel ’t Speulderbos beschikt over 24 vergaderruimtes waaronder een unieke Whiteboardroom. Deze speciaal ontworpen ruimte is dé plek voor effectieve brainstormsessies. Voor grote gezelschappen is Theaterzaal ’t Speuld het ultieme decor. De ligging van het hotel zorgt ervoor dat er in de omgeving genoeg ruimte is om een flinke dosis fun aan je bijeenkomst toe te voegen.
Overnacht in één van de 102 hotelkamers, kom gezellig langs in het sfeervolle Grand Café of ga direct aan tafel in ons restaurant en geniet van een uitgebreid FoodCourt diner.
U kunt uw auto gratis parkeren op ons eigen parkeerterrein. Het hotel beschikt over een shuttle service. De Shuttle rijdt tussen het hotel en Putten station, o.b.v. beschikbaarheid, €3 per rit en een reservering minimaal 24 uur voor aankomst is noodzakelijk.
Bij restaurant 't Speulderbos geniet u van het beste dat de Veluwe te bieden heeft. Verse kazen uit de regio, biologisch rundvlees van de beste kwaliteit of groente uit het seizoen zijn de smaakmakers voor onze menukaart. Heerlijke gerechten geïnspireerd op lokale specialiteiten of bekende klassiekers die bij iedereen in de smaak zullen vallen. Met passie bereid door onze chef-kok en zijn team en gecombineerd met heerlijke wijnen.
Voor een gezonde start van de dag kunt u aanschuiven bij Het Bilderberg ontbijt. Diverse gerechten worden geserveerd, zoals ambachtelijke broodsoorten, biologische zuivel, natuurlijke sappen van diverse soorten fruit en huisgemaakte confituren.
Tot rust komen en nieuwe energie op doen doet u tijdens De Bilderberg Lunch. Deze is afgestemd op uw energiebehoefte; licht verteerbaar, ambachtelijk, vers en lokaal.
2-daagse
Mooi hotel in een heel groene omgeving. Service in het hotel was top iedereen was erg behulpzaam. Kamers waren netjes, schoon en comfortabel. Eten was ook erg lekker, gevarieerd veel keus bij het ontbijt - en lunchbuffet). Wij mochten gebruik maken van een 3-gangen keuzemenu voor het diner. Dit is ook erg goed in de smaak gevallen. Locatie is echt een aanrader!
Hele fijne locatie. Uitstekend personeel. Stabiele temperatuur en ventilatie in zaal is wat moeilijk. Eten is soms wat wisselend, maar laatste tijd weer beter. Bij ontbijt zouden grotere bakjes die niet in elkaar vast zitten welkom zijn. En daarnaast zaden, noten, pitten bij het ontbijt.
Goedemorgen Bianca, Ontzettend bedankt voor deze mooie review. Jouw feedback punten worden enorm gewaardeerd. Wij gaan deze intern bespreken zodat wij bij jullie (en die van onze overige gasten) aankomende bijeenkomsten hier rekening mee kunnen houden. Wij kijken er naar uit jullie binnenkort weer te mogen verwelkomen in Garderen. Tot snel! Hartelijke groet, Ilse
Prima locatie
Twee dagen hier geweest. Prima zaal in deze Corona tijd, afstand was geen probleem. Na een dag zitten en zwoegen lekker het bos in gegaan met de boswachter. Het regende pijpenstelen maar ondanks dat was het heerlijk. Hier en daar zou een update van het interieur gewenst zijn. Verder prima service.
Beste Christel, Bedankt voor het invullen van deze review. Ontzettend fijn om te horen dat jullie twee prettige dagen hebben gehad in Garderen! We hebben deze dagen ook met plezier voor jullie georganiseerd. Met vriendelijke groet, Ilse & Esmee Met gastvrije groet, Ilse & Esmee